Menu Zamknij

Teczki

Skórzana teczka to niekwestionowany atrybut każdego eleganckiego mężczyzny. Oprócz wyjątkowej funkcjonalności, teczka jest stylowym dodatkiem do codziennego ubioru. Liczne przegródki, wygodne zamykanie oraz interesujące kolory tworzą efektowną całość na miarę współczesnego biznesmena.

Teczki

TE-35_ZSZ
Teczka męska z dwoma dużymi przegrodami przedzielonymi płaską kieszenią zamykaną na zamek błyskawiczny. W dodatkowej, naszytej z przodu odchylanej kieszeni znajduje się miejsce na trzy długopisy, trzy wizytówki oraz telefon komórkowy.

Kufry

Teczka Kufer Twardy
Obszerny kufer o głębokości aż 36 cm i szerokości 21 cm. Posiada sztywną strukturę bryły, przez co doskonale nadaje się do przenoszenia delikatnych rzeczy podatnych na uszkodzenia. Wnętrze teczki wyłożone jest welurem, przez co ścianki są delikatne i przyjemne w dotyku. Oprócz głównej, dużej przestrzeni, wewnątrz teczki znajdziemy również kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny, trzy uchwyty na długopisy lub pisaki oraz płaska kieszonkę na wizytówkę. Teczka jest zamykana na dwa metalowe zamki zatrzaskowe.